Хладопром
Хладопром
Новини - ТОВ
Злакомка — перше в Україні веганське морозиво
Злакомка — перше в Україні веганське морозиво
Зустрічайте перше в Україні веганське морозиво! Це легке та на диво смачне морозиво виготовляється з вівсяного напою, не містить лактози та багате на клітковину. Справжня новинка та інший погляд на холодний десерт!
27.01.2020
Каштан — нова упаковка
Каштан — нова упаковка
Незмінний хіт кондитерської майстерності відтепер в новій упаковці. Тріо смаків улюбленого морозива дитинства «Каштан», що поєднує ніжний пломбір та хрумку глазур, — розкішні десерти з історією. Обережно, викликає залежність!
25.12.2019
Виставка в Кельні
Виставка в Кельні
У жовтні 2019 «Хладопром» брав участь у всесвітній виставці продуктів харчування ANUGA в м.Кельн (Німеччина). Цього року виставка святкувала свій сторічний ювілей і розташувалася на загальній площі 284 тис. кв. м. Виставка прийняла 165 000 відвідувачів-фахівців зі 198 країн. Представлена продукція «Фабрики Морозива Хладопром» привернула велику увагу відвідувачів з різних країн і континентів.
18.12.2019
Новинка! Ріжки «Хрещатик»
Новинка! Ріжки «Хрещатик»
Новинки в родині добірних пломбірів «Хрещатик». Відтепер скуштувати легендарні десерти «Наполеон» та «Медовик» можливо в новому ексклюзивному виконанні. Великий смачний десерт, родзинка якого — хрусткий ріжок у поєднанні з першокласним пломбіром та якісними наповнювачами. Буде дуже смачно!
09.12.2019
Морозиво «Артек»
Морозиво «Артек»
Цінуєте зручні форми, традиційні поєднання, сумуєте за спогадами дитинства? Білосніжне морозиво-сандвіч «Артек» нагадає омріяний відпочинок у легендарному таборі та освіжить у літню спеку. Хрумкі вафлі виразно підкреслюють особливий смак десерту.
08.10.2019

    61046, Україна
    м. Харків,  вул. Хабарова, 1

    Усі права захищені © ТОВ "ФМ ХЛАДОПРОМ" 2020
    Зроблено в