Хладопром
Хладопром
Новини - ТОВ
Новинка - морозиво «Магнат зі смаком печива та крему»
Новинка - морозиво «Магнат зі смаком печива та крему»
Новинка - морозиво «Магнат зі смаком печива та крему» подарує Вам легку та приємну насолоду. Смаковий асортимент розширюють ще два чудових виду - «Магнат полуничний чізкейк» і «Магнат солона карамель». Поспішайте спробувати в точках продажу.
21.04.2021
Злакомка — перше в Україні веганське морозиво
Злакомка — перше в Україні веганське морозиво
Зустрічайте перше в Україні веганське морозиво! Це легке та на диво смачне морозиво виготовляється з вівсяного напою, не містить лактози та багате на клітковину. Справжня новинка та інший погляд на холодний десерт!
27.01.2020
Каштан — нова упаковка
Каштан — нова упаковка
Незмінний хіт кондитерської майстерності відтепер в новій упаковці. Тріо смаків улюбленого морозива дитинства «Каштан», що поєднує ніжний пломбір та хрумку глазур, — розкішні десерти з історією. Обережно, викликає залежність!
25.12.2019
Виставка в Кельні
Виставка в Кельні
У жовтні 2019 «Хладопром» брав участь у всесвітній виставці продуктів харчування ANUGA в м.Кельн (Німеччина). Цього року виставка святкувала свій сторічний ювілей і розташувалася на загальній площі 284 тис. кв. м. Виставка прийняла 165 000 відвідувачів-фахівців зі 198 країн. Представлена продукція «Фабрики Морозива Хладопром» привернула велику увагу відвідувачів з різних країн і континентів.
18.12.2019

61046, Україна
м. Харків,  вул. Хабарова, 1

© ТОВ "ФМ ХЛАДОПРОМ" 2024