Хладопром
Хладопром
Відродження індустрії ТОВ «ХЛАДОПРОМ» - фабрика морозива з найдавнішою історією виробництва морозива в Україні - ТОВ

Відродження індустрії ТОВ «ХЛАДОПРОМ» - фабрика морозива з найдавнішою історією виробництва морозива в Україні

Ринок морозива в Україні досить стабільний в останні 4-5 років. Його обсяг на рівні 100 тисяч тонн в рік дивує своєю стабільністю на тлі деяких падаючих категорій продуктів харчування. Ситуація виглядала так, що визначилася група виробників, які сформували ринок, у споживача склалася думка про якість і смаки українських виробників. Виробничих потужностей в загальному у всіх вистачало, часто навіть з надлишком.
Але картина змінилася! Фабрика морозива «ХЛАДОПРОМ», виробник улюблених брендів Пломбір Хрещатик, Ескімо Каштан, Морозиво Хладік справила серйозні зміни в розстановці сил. Щорічно протягом останніх років Фабрика Морозива «ХЛАДОПРОМ», історія якої сягає в далекі 30-ті роки минулого століття показує приріст продажів у 20 відсотків. На незростаючому ринку зростання - означає потіснити конкурентів.

Розуміючи, що стратегія розвитку кампанії, спрямована на розвиток брендів, призведе до зростання і, як наслідок, до браку потужностей ТОВ «ХЛАДОПРОМ» додатково запустив виробництво морозива на виробничому майданчику в м. Сміла Черкаської області.
4 серпня 2021 року фабрика почала випуск продукції за технологіями «ХЛАДОПРОМА». Проектна потужність фабрики 100 тонн в день. На прилавки магазинів вже цього літа почнуться поставки улюблених українцями холодних ласощів, виробленого на новій фабриці.

«Наша мета - лідерство на українському ринку морозива! Європейська якість, сильні бренди і ефективна логістика - дає нам впевненість в тому, що можна рости і рухатися вперед. Для нас запуск нової виробничої площадки велике свято і підтвердження правильності обраного шляху. Ми мріємо зробити так, щоб українське морозиво вважалося найкращим морозивом в Європі і світі » - сказав Голова Наглядової Ради ТОВ« ХЛАДОПРОМ» Олексій Баришівський.

 

Відродження індустрії ТОВ «ХЛАДОПРОМ» - фабрика морозива з найдавнішою історією виробництва морозива в Україні - Новини - ТОВ "ФМ ХЛАДОПРОМ"

61046, Україна
м. Харків,  вул. Хабарова, 1

© ТОВ "ФМ ХЛАДОПРОМ" 2024